Patroni i Sponsorzy

PATRONAT MEDIALNY

Dziennik Zachodni to największa gazeta regionalna wlogo_dziennik_zachodni_120x120mm Polsce, ukazująca się w województwie śląskim i opolskim. Zajmuje się szeroką tematyką – informuje czytelnika nie tylko o sprawach zasadniczych, o tym co dzieje się w kraju i na świecie, ale także o problemach z najbliższej okolicy, miasta, dzielnicy. Dziennik prowadzi również serwis on-line.
Więcej informacji na stronie.

HR Polska to portal pasjonatów branży Human Resourceslogo_hr-polska-120x120mm, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce spotkań praktyków HR, inspirujące w codziennej pracy. Działania HR Polska są skierowane do osób zajmujących się kształtowaniem polityki personalnej i zarządzaniem zasobami ludzkimi: menedżerów personalnych, konsultantów, specjalistów kadr i płac, trenerów, mentorów, rekruterów, coachów, asesorów. HR Polska to jedyne tak uporządkowane miejsce, gdzie łączą się ze sobą „miękkie” kompetencje HR i „twarda” wiedza specjalistyczna. To centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy. Celem HR Polska jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym. Więcej informacji na stronie.

MonsterPolska.pl to międzynarodowy serwis z ofertami pracy (część grupy Monster.com), oferujący dostęp do ponad 4,5 miliona ofert pracy w ponad 40 krajach. Jako pionier rekrutacji online MonsterPolska.pl efektywnie łączy pracodawców z pracownikami, realizując zarówno rekrutacje lokalne, jak i te o charakterze międzynarodowym. Skuteczność rekrutacji gwarantują unikalne rozwiązania technologiczne i komunikacyjne, tworzone w odpowiedzi na zmieniające się̨ potrzeby rynku pracy.
Więcej informacji na stronie.

Magazyn Studentów Uniwersytetu Śląskiego logo_suplement_120x120mm„Suplement” – to nie zwykła gazetka szkolna. To magazyn ludzi pełnych pasji, którzy podczas studiów nabywają doświadczenie niezbędne do dalszej kariery. Zespół redakcyjny to społeczność skoncentrowana wokół Uniwersytetu Śląskiego, która przedkładam sprawy globalne na te lokalne. Więcej informacji na stronie.

WhyStory to firma zajmująca się publikacją magazynu WHY Story oraz wydaniem papierowym magazynu WHY Story w Gazecie Wyborczej, wydawaniem książek, organizacją programów oraz konferencji, działalnością społeczno-charytatywną. Więcej informacji na stronie.


MEDIA WSPIERAJĄCE

Projekt stażowy „Kariera na Start” jest adresowany do prestiżowych firm oraz studentów i absolwentów uczelni z województwa śląskiego. Program ma na celu wyłonienie najlepszych, pełnych pasji studentów i absolwentów, którzy będą mieli szanse odbyć płatne staże, a w przyszłości również podjąć zatrudnienie. Więcej informacji na stronie.

Lokalny portal informacyjny mojeKatowice.pl to profesjonalnie tworzony serwis, gromadzący kompleksowo wiedzę o mieście Katowice. Więcej informacji na stronie.